mailturk_logo_update300_61

Günümüzdeki problemin, yazilim altyapilarinin Amerikan Menseli platformlari, ABD yasalarına tabi olmasıdır.

Buna özellikle “Patriot Act” olarak da bilinen “Uniting and Strengthening America by Providing Appropriate Tools Required to Intercept and Obstruct Terrorism Act” ile ”FISA“ 2 (Foreign Intelligence Surveillance Act) yasaları dahil.

Yasaya göre ABD devlet daireleri ve istihbarat birimlerinden (örn.: FBI, NSA, …) gelecek herhangi bir istem üzerine ilgili şirket/şirketler tüm verilerini açık etmelidir.

Söz konusu şirketin yazılım ürünleri varsa ve bunların içerisinde şifreleme uygulanıyorsa, yine bu şifrelemelerin nasıl atlatılabileceği açıklanmak zorunda (buna şirketlerin ABD’de olmayan veri merkezleri ve sunucuları da dahil).


Asagidan Demo Linkine ulasabilirsiniz.

DEMO

Kulanici: demo1

Sifre: demo1  


Referanslar

Alman Parlementosu Welcome Italia Bundeszentrale PoliteZoneRupel Bruxell Formation Budnesbeauftragte Bundeskartellamt

Alman Parlementosu

http://www.bundestag.de/

Alman Parlementosu’nda 4.500 kullanıcı her gün Bizimle birlikte çalışıyor. Dağıtım, 2014 yılının başında tamamlandı


 

Federal Almanya Veri Koruma ve Bilgi Özgürlüğü Komiseri (BfDI)

http://www.bfdi.bund.de/

Bu gizlilik ve veri güvenliği ile ilgilenen Alman hükümet dairesi. Onlar 2011 yılından beri müşterimizdir.


Welcome Italia

http://www.welcomeitalia.it/

Bizimle kendi veri merkezlerinden 50.000 iş kullanıcısına çözüm olarak sunan İtalyan Telekom şirketi


Treofan

http://www.treofan.com/

2 kıtada 3 bilgi işlem merkezi olan Yüksek Erişilebilirlik / Yüksek Yoğunluklu kurulumda, grup kütlesi ~ 1.000 kullanıcı. HA / HD, standart çalışma sırasında sıcak bekleme donanımının optimize kullanımı anlamına gelir.


Lernstadt Paderborn

35.000 öğrenciye ve öğretmenlere grup uygulamaları sunuyoruz. Tüm bölgedeki tüm okullara barındırılan bir ortam sağlanmaktadır.


PLUS retail

https://www.plus.nl

Avrupada en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan Sistemimizi binlerce kullanıcının bulunduğu tüm mekanlar için kullanıyor. İK uygulamalarıyla entegredir, böylece yeni çalışanlar otomatik olarak sisteme eklenir.


AMOLF

https://amolf.nl/

AMOLF, Madde Konusunda Temel Araştırma Vakfı’nın Hollanda Hükümet bilimsel araştırma laboratuarıdır. 2011’den beri Sistemimizi kullanıyorlar.


Farklı ülkelerdeki birçok şehir konseyi

Örneğin:

Gemeente Rheden, Gemeente Woerden, Gemeente Renkum, Gemeente Brielle, Gemeente Edam-Volendam (NET).

Uusikaupunki Kaupunki (FIN).

Landkreis Ostprignitz-Ruppin, Landkreis Friesland, Landkreis Neunkirchen, Stadtverwaltung Göppingen, Stadtverwaltung Füssen, Stadtverwaltung Schifferstadt (GER).

Administration Communale De Woluwe-Saint-Pierre, Gemeente Zwijndrecht, Gemeente Sint-katelijne-waver, Gemeente Ham (BEL).


Hastaneler / Sağlık Kuruluşları

Örnegin:

CRP les Marronniers, CHR Verviers – East Belgium (BEL).

Red Cross Hospital Beverwijk, Revalidation Centre De Hoogstraat (NET). Christophsbad Göppingen (GER).


Devlet Kurumları

Örnegin:

Almanya Kartel Ofisi, Almanya Eğitim Sivil Toplum Kuruluşu (GER).

Police zone North, Police zone Rupel, Royal institute for natural sciences, Bruxelles Formation (BEL). Namibian University of Science and Technology (NAM).

Office of Public Works (IRE).


 

WebApp vs DeskApp vs Outlook via ActiveSync

Mailturk müşterileri, kullanıcılarına gün boyunca en iyi çalışma deneyimini sunmak için tasarlandı. E-postaya, dosyalara ve takvime erişmek, sohbet veya web toplantısı ve iş ortaklığı ile belge düzenleme yoluyla meslektaşlarınıza bağlanmak için örnek düşünün. Bu belge, ortaklarımızın müşterileri için en iyi tavsiyeyi “hangi müşteriyi ne zaman kullanmalıyım?” Sorusuna sunmalarına yardımcı olmak için tarafımızdan yapılır ve sürdürülür. Bu, farklı grup yazılımlarının özellik ve eklentileri hakkında sunmamız gereken kapsamlı bir karşılaştırma müşteriler sunar. DeskApp ve WebApp, Mailtürkün’nun tüm işbirliği ve paylaşım yeteneklerine tam erişim sağlar. DeskApp birçok entegrasyonu mümkün kılıyor.

Dosyalarla etkileşim ve yerel sisteminizdeki uygulamalar gibi özellikler, Web Uygulaması herhangi bir tarayıcıdan edinilebilir. Diğer kullanım durumları, farklı bir müşteri türünü gerektirebilir. Microsoft Outlook’u (2013 ve 2016) ActiveSync aracılığıyla Mailtürkün yığınına bağlamak mümkündür. Bu, Mailtürk Outlook Eklentisi ile birlikte, ActiveSync kullanıldığında normalde mevcut olmayan gelişmiş bir özellik kümesi sağlar. Örnekler, serbest/ meşgul bilgisinin kullanılabilirliğini, Global Adres Defteri’ni (GAB) senkronize etmeyi ve kullanıcı başına paylaşılan klasörleri salt okunur ve okuma-yazma modunda açmayı içerir!

 

1

2

3

4

5

.

.

.

En üst